Cviky pro nohy – VIP kurz on-line + osobní konzultace

239.6 €
198.0 € without VAT
PaedDr. Vlaďka Botlíková, CSc.
In stock

Description and parameters

 

 

Cviky pro nohy – VIP kurz on-line + osobní konzultace

Tři kroky ke zdravým nohám za deset minut denně. Co vše obsahuje kurz?

Základní část:

 • Videa 3×5 cviků pro nejběžnější problémy nohou. Každý cvik je natočen na výukové video z různých úhlů pohledu a podrobně okomentován. (1. krok=5 cviků, 2. krok=5 cviků, 3. krok=6x5 cviků)
 • Fotografie a popisy cviků. Každý cvik je profesionálně nafocený z různých úhlů pohledu a podrobně okomentován včetně účinku a možných chyb v provádění.
 • Cvičební přínožka „Začnu od podlahy“. Podrobný metodický a motivační návod, jak celý cvičební program Cviky pro nohy používat: čím začít, jak  a kdy cvičit, a také proč! Celkem cca 40 stran poznámek, rad a doporučení, vedoucích k rychlému výsledku.
 • Testy ke zjištění, jak na tom jste, notýsek. Pomocí jednoduchých testů zjistíte pravý stav svých nohou a ohodnotíte si také držení celého těla. Hodnocení vstupního stavu svých nohou si uchováte, do Notýsku  si zaznamenáte změny v průběhu cvičebního programu i stav na konci programu. Získáte komplexní pohled na fungování a držení vlastního těla a nohou. Vše provedete v domácím prostředí pomocí samovyšetření a podrobného vyhodnocení. 
 • Motivační tabulky = "omalovánky", podklady pro testy a karty k tisku. Stručné popisy cviků pro každý krok na jednu stránku A4. "Omalovánky" = motivační tabulky. E-book s testy. Cvičební pomůcka pro kvalitní cvičení.
 • Pomůcky pro nohy. Tipy na nejrůznější mnou osobně léta vyzkoušené zajímavé pomůcky pro nohy sloužící ke zvýšení účinku léčebného procesu.
 • Vitalizační masáž nohou. Naučíte se krátkou velmi účinnou Vitalizační masáž. Neuvěřitelně posílí účinek cvičení. Budete velmi příjemně překvapeni, jaké zažijete po masáži pocity v nohou i v celém těle.
 • Osobní podpora e-mailem. Vy, kdo se o to přihlásíte, dostanete velkou motivační podporu e-mailem. Prvních 9 týdnů vás budu 1x týdně cvičením provázet nejen já, ale také moje „plážové modelky“. Sdílejí své denní záznamy na cestě za zdravýma nohama. Pomůžeme vám rozehnat pochyby, odstranit bloky a rozproudit motivaci.

Premium část:

 • Bonusová cvičení na všechny problémy nohou. Devět efektivních cvičení pro rozvoj  pružnosti, síly, stability a koordinace funkce nohy s celým tělem.
 • Rozšíření vitalizační masáže nohy o 2 skvělé vychytávky. Nemáte mnoho času, ale chcete se o sebe denně kvalitně postarat? A úplně nejlépe spojte obojí. Krátce, rychle, efektivně! 1. Tuhé přednoží, nepohyblivé prsty a špatný odraz  - to vyřeší krátká masáž prstů! 2. Bolavé chodidlo a tuhou plosku uvolní "ježatá" automasážchodidla! A úplně nejlépe spojte obojí. Krátce, rychle, efektivně!
 • Jak noha funguje: "Zázračná noha" (trochu anatomie) Význam nohou a všechny souvislosti,anatomická stavba nohy: jak to uvnitř vypadá, jak nás drží tři klenby nohy, správná funkce nohy bez zátěže, při stoji a při chůzi. Pochopíte, proč cvičit tak, jak doporučuji a mnoho dalšího...
 • Otestování nohou v praxi. Testy prozradí, jak silný a pevný je stoj v klidu i jak funguje celé tělo při  běžném a při náročnějším pohybu.
 • Kineziotaping prakticky na návodným videích. 12 videí a 10 technik pro pomoc cvičení, úlevu od bolesti a přetížení a urychlení regenerace.
 • a to nejlepší nakonec – sleva 10 % na veškeré zboží z naBOSo. Slevový kód obdržíte při nákupu na našich stránkách. Přístupové údaje do on-line kurzu vám přijdou po zaplacení e-mailem.

VIP část:

 • Osobní dvouhodinová konzultaci s Vlaďkou Botlíkovou. Běžná cena hodinové konzultace je 1 500 Kč, za obě hodiny tak ušetříte tisíc korun. 

Základní on-line kurz s programem pro ozdravení nohou
Trápí vás bolesti nohou a chodidel? Bolavá kolena či vbočené palce? Nespoléhejte se jen na ortopedické pomůcky a začněte řešit problém aktivně pomocí jednoduchého a promyšleného cvičebního programu.

V každém z jeho tří kroků si osvojíte pět účinných a přitom snadných cviků, a to podle komentovaných výukových videí a názorných fotografií. K podpoře cvičení se naučíte podrobně Vitalizační automasáž nohou. Dále dostanete metodickou příručku s popisy cviků, podpůrné materiály k tisku, základní testy stavu chodidel a mnohé další bonusy.
VIP sekce
Zde najdete podrobnou přednášku Zázračná noha o funkci a stavbě nohy (videoprezentace v délce 38 minut). Naučíte se dvě techniky, jak rychle a účinně uvolnit ztuhlé nohy. Osvojíte si devět nových efektivních cvičení proti nejčastějším problémům nohou a dva testy ke zjištění kondice nohou. Super bonusem je Tejpování v praxi: naučíte se deset skvělých technik, jak pomoci bolavým a přetíženým nohám a urychlit jejich regeneraci.

Kompletní cena kurzu je 5 990 Kč

Co říkají uživatelé VIP on-line kurzu?

„Díky pestrému obsahu VIP kurzu a pravidelnému cvičení je výsledek už vidět. Zlepšila se mi příčná klenba a uvolnil bolavý hallux. Vbočený palec si teď umím zatejpovat i sama.“ (Milada Ledvinová)
„VIP část Cviků pro nohy je třešinka na dortu základního programu. Výborně postavenou základní cvičební řadu obohatí VIP část novým náročnějším tréninkem. Pro zlepšení povědomí, jak mají nohy správně fungovat, je tu podrobná přednáška „Zázračná noha“. Pokud někoho nohy bolí, třeba po zranění, tejpy hodně pomáhají zrychlit proces hojení. Ve videích, věnovaných tejpování, se každý přiučí, jak si pomoci. Doporučuji tento komplexní VIP kurz, budete mít krásně uvolněné, probuzené a ozdravené nohy.“ (Mgr. Kateřina Hlavová, fyzioterapeutka)
„Mám příčně i podélně ploché nohy a mírně vbočený palec. Objevila jsem spoustu tipů, jak chodidlům ulevit a pomoci. Během cvičení se mi vbočený palec skoro srovnal, klenby zvýraznily, chodidla bolí výrazně méně. A když už bolí, hned vím, jak jim ulevit. Ale nejen to. Kurz mi úplně změnil přístup k chodidlům – víc je vnímám, víc rozumím, jak fungují, a můžu se na ně spolehnout. Místo žití vedle sebe teď žijeme spolu. Kurz doporučuji naprosto všem, kteří chtějí svým nožkám ulevit a naučit se chodit „jako po obláčku“.“ (Zuzana Šmídrkalová, nyní na mateřské)
„Jsem moc vděčná za novou VIP část Cviků pro nohy. Nové nápady ve VIP sekci mě opět navedly k vybočení ze stereotypu. Zvlášť ráda dělám dvě nové automasáže, protože jsou rychlé. Cítím se po nich mnohem stabilnější a líbí se mi tak, že si dělám masáž každý den.“ (Mgr. Jana Feřteková, výtvarnice a učitelka)

Videoukázka: Vitalizační masáž chodidel online (11:09)

Tato velice účinná masáž nohy (kotníku, nártu, plosky i prstů), spojená s rozpohybováním všech skloubení nohy, vaše chodidla prokrví, zahřeje i změkčí tuhé části. Efekt je okamžitý: vaše noha bude jako nová: lehká, pružná a plná života.

Tři e-booky od Vlaďky Botlíkové ke stažení zdarma (vladkabotlikova.cz)

Více o odbornosti autorky (LinkedIn)

Koupí on-line kurzu souhlasím s tím, že poskytnu autorce on-line kurzu ke zřízení přístupu do kurzu svůj e-mail, jméno a příjmení. Vladana Botlíková (IČ 14900041) prohlašuje, že má zajištěnu ochranu osobních údajů dle nových standardů GDPR a bude tyto svěřené údaje uchovávat v souladu s platnými předpisy. 

Brand PaedDr. Vlaďka Botlíková, CSc.
Vysokoškolská učitelka a lektorka zdravotního cvičení pro soukromé firmy i státní organizace. Již 30 let předává lidem umění sebeléčby pohybem. Posledních deset let se soustřeďuje na problematiku nohou a učí své klienty, jak se zbavit bolestí a opět si užívat zdravé tělo a lehký krok.

Videoukázka: Vitalizační masáž chodidel online (11:09)

Tato velice účinná masáž nohy (kotníku, nártu, plosky i prstů), spojená s rozpohybováním všech skloubení nohy, vaše chodidla prokrví, zahřeje i změkčí tuhé části. Efekt je okamžitý: vaše noha bude jako nová: lehká, pružná a plná života.

Tři e-booky od Vlaďky Botlíkové ke stažení zdarma (vladkabotlikova.cz)

Více o odbornosti autorky (LinkedIn)

http://www.vladanabotlikova.cz/muj-pribeh/