Záda v pohodě – kurz on-line

117.0 €
96.7 € without VAT
PaedDr. Vlaďka Botlíková, CSc.
In stock

Description and parameters

 

 

Záda v pohodě – kurz on-line

Online cvičební kurz na 12 týdnů.

Zhoršila se kondice a občas vás bolí záda nebo i celé tělo? Potřebovali byste se protáhnout, ale nevíte jak a samotným se vám nechce? Chcete "chytit" lepší formu a taky i líp vypadat?

On-line kurz s programem pro ozdravení a dlouhodobé zlepšení kondice vašich zad
Ve 12 hodinových lekcích se naučíte: uvolňovací cvičení proti ztuhlým kloubům, dechové cvičení pro nabrání energie, sestavu protahovacích cviků vhodnou pro každé ráno, účinné posilovací cviky proti bolestem zad, tipy, jak správně sedět při práci vsedě (i u počítače), zábavná koordinační i rovnovážná cvičení. Mezi bonusy se naučíte originální Vitalizační masáž rukou proti únavě, získáte tři osvědčené tipy pro úlevu šíje, rukou a beder k počítači, motivační tabulky a další.
  • sleva 5 % na veškeré zboží z naBOSo
  • Kompletní cena kurzu je 2690 Kč
Slevový kód obdržíte při nákupu na našich stránkách. Přístupové údaje do on-line kurzu vám přijdou po zaplacení e-mailem.

Co říkají uživatelé VIP on-line kurzu?

„Díky pestrému obsahu VIP kurzu a pravidelnému cvičení je výsledek už vidět. Zlepšila se mi příčná klenba a uvolnil bolavý hallux. Vbočený palec si teď umím zatejpovat i sama.“ (Milada Ledvinová)
„VIP část Cviků pro nohy je třešinka na dortu základního programu. Výborně postavenou základní cvičební řadu obohatí VIP část novým náročnějším tréninkem. Pro zlepšení povědomí, jak mají nohy správně fungovat, je tu podrobná přednáška „Zázračná noha“. Pokud někoho nohy bolí, třeba po zranění, tejpy hodně pomáhají zrychlit proces hojení. Ve videích, věnovaných tejpování, se každý přiučí, jak si pomoci. Doporučuji tento komplexní VIP kurz, budete mít krásně uvolněné, probuzené a ozdravené nohy.“ (Mgr. Kateřina Hlavová, fyzioterapeutka)
„Mám příčně i podélně ploché nohy a mírně vbočený palec. Objevila jsem spoustu tipů, jak chodidlům ulevit a pomoci. Během cvičení se mi vbočený palec skoro srovnal, klenby zvýraznily, chodidla bolí výrazně méně. A když už bolí, hned vím, jak jim ulevit. Ale nejen to. Kurz mi úplně změnil přístup k chodidlům – víc je vnímám, víc rozumím, jak fungují, a můžu se na ně spolehnout. Místo žití vedle sebe teď žijeme spolu. Kurz doporučuji naprosto všem, kteří chtějí svým nožkám ulevit a naučit se chodit „jako po obláčku“.“ (Zuzana Šmídrkalová, nyní na mateřské)
„Jsem moc vděčná za novou VIP část Cviků pro nohy. Nové nápady ve VIP sekci mě opět navedly k vybočení ze stereotypu. Zvlášť ráda dělám dvě nové automasáže, protože jsou rychlé. Cítím se po nich mnohem stabilnější a líbí se mi tak, že si dělám masáž každý den.“ (Mgr. Jana Feřteková, výtvarnice a učitelka)

Tři e-booky od Vlaďky Botlíkové ke stažení zdarma (vladkabotlikova.cz)

Více o odbornosti autorky (LinkedIn)

 

Koupí on-line kurzu souhlasím s tím, že poskytnu autorce on-line kurzu ke zřízení přístupu do kurzu svůj e-mail, jméno a příjmení. Vladana Botlíková (IČ 14900041) prohlašuje, že má zajištěnu ochranu osobních údajů dle nových standardů GDPR a bude tyto svěřené údaje uchovávat v souladu s platnými předpisy. 

Brand PaedDr. Vlaďka Botlíková, CSc.
Vysokoškolská učitelka a lektorka zdravotního cvičení pro soukromé firmy i státní organizace. Již 30 let předává lidem umění sebeléčby pohybem. Posledních deset let se soustřeďuje na problematiku nohou a učí své klienty, jak se zbavit bolestí a opět si užívat zdravé tělo a lehký krok.

Videoukázka: Vitalizační masáž chodidel online (11:09)

Tato velice účinná masáž nohy (kotníku, nártu, plosky i prstů), spojená s rozpohybováním všech skloubení nohy, vaše chodidla prokrví, zahřeje i změkčí tuhé části. Efekt je okamžitý: vaše noha bude jako nová: lehká, pružná a plná života.

Tři e-booky od Vlaďky Botlíkové ke stažení zdarma (vladkabotlikova.cz)

Více o odbornosti autorky (LinkedIn)

http://www.vladanabotlikova.cz/muj-pribeh/