RootyRUG – kořenový koberec pro zdravé nohy i v pohodlí domova

Chodit stále jen po rovném povrchu našim nohám příliš nesvědčí.

Díky kořenovému koberci můžete jednoduše procvičovat svá chodila v pohodlí domova a cítit se tak na chvíli jako na procházce přírodou.

Cvičení přitom probíhá naprosto přirozeně. Koberec totiž můžete nechat na místě, přes které doma nejčastěji chodíte. Díky minimalistickému designu snadno zapadne do vaší domácnosti a využije ho tak každý člen rodiny.

Kořenový koberec RootyRUG

RootyRUG HOMERootyRUG WalkRootyRUG KIDS

Český výrobek RootyRUG doplňuje chůzi po pestrém povrchu v přírodě a procvičuje jinak nezapojené svaly v chodidle. Podporuje tak kondici celého chodidla a předchází ortopedickým problémům, jako jsou ploché nohy nebo vbočené paty. Zároveň ale nabízí skvělou prevenci před možným zranění nohy.

RootyRUG je vhodný pro dětské nožičky i pro dospělé.

O kořeny se nezakopává! Můžete na něm chodit naboso, ale i v ponožkách.

Je to perfektní pomocník pro sportovce i rehabilitující pacienty s ortopedickými vadami. Malým dětem pomáhá ke zdravému vývoji nohou. Doporučují ho i fyzioterapeuté a někteří ho sami používají.

RootyRUG ocení každý, kdo si rád užívá pocitu chůze naboso. Koberec s výstupky příjemně nabourává stereotyp tradiční rovné podlahy.

Všechny použité materiály pocházejí z EU a z 90 % jsou z recyklovaných zdrojů. Při jeho výrobě se dbá na co nejnižší spotřebu energie.