Pomáháme

Světlo pro Svět - Light for the World je dobročinná organizace, která podporuje zrakově i jinak postižené lidi z rozvojových oblastí v nejchudších zemích Afriky, kde až 80-ti % nevidomých je možné lehkým zákrokem navrátit zrak. Noste i Vy světelně žluté trika Světla a podpořte tento celosvětový projekt!

Srdcerváči upozorňují na zbytečné předsudky spojené se zaměstnáváním osob se zdravotním postižením (OZP), přispějte projektu návštěvou naší kliniky i Vy!

Ponožkopes je unikátní projekt přibližujícím dětem a široké veřejnosti pomoc asistenčního psa v životě hendikepované osoby a zároveň možnost pomoci netradiční formou výcviku psích asistentů. Koupí ponožkového psa věnujete celou částku na výcvik asistenčních psů pro vozíčkáře. Děkujeme za Vaši pomoc!

Vlastní cestou je nestátní nezisková organizace, která vznikla v roce 2002 jako dlouhodobý projekt, jehož posláním je zapojování lidí se zdravotním postižením a jiným znevýhodněním do společnosti. Posláním neziskové organizace Vlastní cestou je inkluze lidí se zdravotním postižením do společnosti.

Vlaďka Botlíková a její projekty cvikypronohy.cz dělají zázraky krůček po krůčku každým dnem. Vlaďka je školitelkou zdravého pohybu, již 30 let předává lidem umění sebeléčby pohybem a naučí i vás, jak se zbavit bolestí (nejen) nohou a opět si užívat zdravé tělo a lehký krok, tak neváhejte a navštivte ji s kódem naboso s 5% slevou, těší se na vás!

Bosá turistika úspěšně vyvrací mýty o ztvrdlé kůži na chodidlech, pořezaných nohách, problémech s páteří, infekcích a nemocných ledvinách, neboť sami jsme po mnoha letech bosého chození živým důkazem pravého opaku. Připojte se k výletu do přírody nebo k chůzi po střepech či žhavém uhlí.

Turistika naboso: "Zcela upřímně si myslím, že kdyby někdo jen tak nasazoval boty nějakým zvířatům a ta zvířata by z toho měla takové potíže, jako mají lidé ze své obuvi, tak by ochránci zvířat určitě hodně fialověli a prosadili by do zákonů patřičné zákazy."

Prostor studio Arha slouží ke znovunabytí rovnováhy a energie k tomu, abyste mohli být dobře sami sebou. Zdraví, s dobrým pocitem a energií pro dělání toho, co si přejete. Arha nabízí cvičení a terapie (jóga, taichi, ...) pro děti i dospělé vedené týmem kvalifikovaných odborníků v čistém prostředí plným pozitivní energie.

Typologie duše je úžasné obohacení života a nejlépe Vám ho zprostředkuje Benodis. Dopřejte si i Vy nový úhel pohledu na životní záležitosti a krásné životní probuzení!