Show 1 - 1 from 1 products
View: 2 3  |  3 4

ZAQQ QORE Low Whisper White

169.6 €
In stock
42 46
Udržitelnost a ruční práce, to jsou přednosti německé značky Zaqq. Všechny boty této značky jsou vytvářeny ručně na zakázku ve vlastní továrně v Lipsku a při výrobě nejsou používána rozpoštědla. Podrážky Zaqq mají lehký tlumící efekt, jsou extrémně lehké a přitom neuvětitelně protiskluzové. Zaqq má celý výrobní proces zcela pod kontrolou, což se odráží na kvalitě bot, které jsou unikátní, technicky dokonalé, tvořené bez kompromisů a šetrné k životnímu prostředí.

Rozlučte se s bolavými klouby a bolestí zad. Absolutně rovné a boty Zaqq s tenkou podrážkou a bez zvýšené paty Vám pomohou urdžet přirozené držení těla bez napětí a únavy.

Zobrazit více

    PODRÁŽKY

Guma, ze které jsou vyráběny podrážky Zaqq, má řadu výhod. V porovnání s vlastnostmi podrážek většiny konkurentů patří mezi ty nejodolnější proti oděru. Pro Vás to znamená, že vaše ZAQQ podrážky jsou velmi odolné a dlouho vydrží. Kromě toho, guma je rozložitelná v přírodě, má velmi dobré vlastní tlumení, je lehčí než srovnatelné materiály a navíc je i protiskluzová. Poskytuje optimální podporu a ochranu.

V neposlední řadě jsou podrážky dokonalé v každém detailu. Podívejte se na své boty ZAQQ zespodu. Zde je zrealizována představa výrobce o dokonalém a funkčním designu, který je promyšlen do posledního detailu.
KŮŽE

Kůže není jen kůže. Na boty ZAQQ je použita speciální 2 mm silná prvotřídní lovecká kůže. Jde o speciální typ kůže, který se v obuvnickém průmyslu téměř nepoužívá, protože výroba je velmi komplikovaná a náročná na přesnost. Pro Vás je v perfektním stavu, protože si ji Zaqq vyrábí sami v jejich továrně.

Zvláštností této kůže je možnost použití na obou stranách. Na jedné straně má krásný hladký povrch s přírozenou texturou. Druhá strana je semišově sametová s ušlechtilým vzhledem a kompaktní strukturou. Díky tomu je kůže vysoce odolná vůči vnějším povětrnostním vlivům, je odolná a snadno se čistí vodou.

S tloušťkou 2 mm jde o naprostou výjimku v obuvnickém průmyslu. Málo výrobců umí vyrobit botu z tak silné kůže, protože to vyžaduje manuální zručnost na nejvyšší úrovni. Čím silnější je zpracovaná kůže, tím vyšší je kvalita obuvi. Také je možné udělat botu bez dodatečného obložení v oblasti tkaniček několika vrstvami kůže či kovovými kroužky, protože tato 2mm kůže je extrémně odolná.

Použití lovecké kůže a mix mezi hladkou a sametovou stranou dodává botám Zaqq nenapodobitelný a jedinečný charakter.
   
    UDRŽITELNOST

Pro Zaqq znamená ochrana životního prostředí používání přírodních materiálů, tvorba co nejméně odpadu a výroba ekologicky udržitelným způsobem z rozložitelných materiálů a bez škodlivé chemie.

Vaše boty Zaqq jsou vyráběny v Německu, což šetří čas a odpadá zbytečná přeprava na velké vzdálenosti. Boty Zaqq například neobsahují lepidla s rozpoštědly a kůže je činěna bez použití solí chromu.

Vzhledem k tomu, že jsou při výrobě použity pouze přírodní produkty, Vaše nové boty Zaqq budou samozřejmě zcela biologicky a ekologicky recyklovatelné. Ale až mnohem později než si myslíte. To je další důvod, proč budete mít z bot Zaqq dobrý pocit.
PÉČE A ČIŠTĚNÍ

Hrubé nečistoty lze snadno odstranit pomocí štětečku. S teplým vlhkým hadříkem lze čistit hrany a odstraňovat skvrny. Pro hrubou semišovou stranu existují zvláštní semiš štětečky a čistidla. Tak snadno odstraníte skvrny. Pak  kůži natřete vyživujícím krémem pro vyhlazení místa a boty naimpregnujte. Případně můžete také udržovat celou botu univerzálním sprejem. Pokud budou po letech Vaše boty opotřebené, ale pořád je chcete nosit, tak můžete  využít služby profesionálního ošetření, kterou Zaqq poskytuje. Vaše boty se zas rozzáří.
 

 

TIPY

Vaše nové boty ZAQQ jsou vyrobeny z velmi kvalitních a odolných přírodních materiálů. To působí proti předčasnému stárnutí a opotřebení, ale měli byste tedy vzít v úvahu několik malých doporučení.

Nesušte prosím mokré boty přímo na topení. Kůže může zkřehnout, lámat se a sníží se její životnost.

Předtím, než boty nakrémujete či nasprejujete, pečlivě je očistěte. Nečistoty mohou zabránit vyživujícím složkám proniknout do kůže, což může mít vliv na stav kůže.